Topánky sú ozdobou ženských nôh

Topánky sú ozdobou ženských nôh

Pre ženy sú topánky rovnako dôležité ako iné časti oblečenia. Tak ako si všímame na iných ľuďoch vrchnú alebo spodnú časť oblečenia, pohľad po krátkom čase skĺzne na topánky. Štýl, farba či druh obuvi nám napovie o žene dosť na to, aby sme odhadli nielen jej povahu, ale aj príležitosť pri ktorej si ich chce obuť.

Je rozdiel, či si žena obuje tenisky, lodičky alebo čižmy. Skutočnosťou však je, že nie všetky topánky, ktoré máme doma, si aj obujeme. Napríklad spoločenskú obuv ako sú topánky na vysokom podpätku vyberieme zo škatule raz či dvakrát do roka, ale ak je tých príležitostí viac, tak aj častejšie. Niektoré topánky sme si obstarali iba na jednu príležitosť a odvtedy sú odložené. Sú však aj ženy, ktoré uprednostňujú vysoké podpätky pri každodenných príležitostiach, lebo sa v nich cítia pohodlne alebo to vyžaduje ich zamestnanie.

Pri kúpe rôzneho druhu obuvi je vždy dôležité vyskúšať si ju a prejsť v nej aspoň tri kroky. Ak sa cítite pohodlne, tak si topánky zoberte, ale ak vám hneď pri nazúvaní niečo vadí, tak bude to vadiť aj neskôr. Preto je najlepšie takúto obuv vrátiť späť do regálov. Samozrejme skontrolujte, či ste vybrali všetky papiere z topánok, ktoré by mohli prekážať! Nie vždy sa však pohodlnosť dá odhadnúť, najmä ak ide o lodičky alebo balerínky. Problém môže nastať v strihu alebo tvare topánky. Keď nás v obchode zaujme krásny kúsok, ktorý na prvý pohľad učaroval našim očiam, berieme ho bez toho, či je pohodlný alebo nie. Pre krásu sme schopné obetovať aj pohodlnosť. Väčšinou takto vyberáme topánky pri spoločenských podujatiach, kde si pre istotu berieme aj náhradnú obuv.

Pri vstupe do obchodu prechádzame uličkami a ideme až dovtedy, kým nenájdeme to, čo hľadáme. Či už ideme vyberať topánky na športovanie, do zamestnania alebo len tak pri prechádzke do obchodu, tak zvažujeme viacero variantov, v ktorých budeme vyzerať „šik“. Pri výhodnej kúpe vychádzame z obchodu s úsmevom vďaka uvoľneným endorfínom šťastia.  A potom s taškou v ruke smelo vykračujeme príležitostiam, kedy si môžeme kúpené topánky obuť. 

Posted on 2017-05-26 by autor topánky 237

Blog archives

Blog categories

Latest Comments

No comments

Blog search

Bez produktov

Dokončíte nákup Poštovné
0,00 € Celkom

Odhlásiť sa